Pracovní stůl Woodman NewEst

Pracovní stůl NewEst nabízí jednu velkou a otevřenou polici a jednu zásuvku, a tak máte dostatek úložného prostoru, abyste mohli mít při práci... více informací »
Pracovní stůl Woodman NewEst
Značka: Woodman
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Pracovní stůl NewEst nabízí jednu velkou a otevřenou polici a jednu zásuvku, a tak máte dostatek úložného prostoru, abyste mohli mít při práci čisto.

Za jeho návrhem stojí designér Leonhard Pfeifer, jehož tatínek vlastnil obchod s antik nábytkem. A asi právě to Leonharda ovlivnilo tak, že ač přemýšlí moderně a minimalisticky, stejně do svého nábytku Woodman vkládá lehký retro nádech.

Manuál k montáži produktu najde zde.


Diskontní produkt Pracovní stůl Woodman NewEst máte možnost nakoupit aktuálně na našem webu v oblíbené sekci pracovní a psací stoly. Nyní můžete koupit jiné kusy z naší rubriky za skvělou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Woodman dodává vysoce kvalitní sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. To ale není vše, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se také na více kousků od výrobce Woodman. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.