Pracovní stůl z masivního dubového dřeva Kare Design Attento

Nemusíte do stylové kanceláře do pražského Karlína, abyste měli dokonalé prostředí k práci. Vytvořte si pracovní koutek doma - se stolem Brooklyn... více informací »
Pracovní stůl z masivního dubového dřeva Kare Design Attento
Značka: Kare Design
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Nemusíte do stylové kanceláře do pražského Karlína, abyste měli dokonalé prostředí k práci. Vytvořte si pracovní koutek doma – se stolem Brooklyn to bude hračka.
širokou pracovní plochu a čtyři praktické šuplíky – dva nad pracovní deskou, dva klasicky pod. Zvýšená polička pak pojme všechny nezbytnosti – pera, tužky, nůžky, pravítka a lepítka. Zkrátka vše, co ke své práci potřebujete.

O ZNAČCE
Za značkou KARE stojí dva němečtí architekti: Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Vytváří bláznivé kousky, které milujeme. Jsou inovativní, hravé, sofistikované i nekonformní. Občas barevné, jindy z exotického dřeva, nebo z plastu. Přetváří obyčejné interiéry v místa se srdcem a duší.


Tento výjimečný produkt Pracovní stůl z masivního dubového dřeva Kare Design lze zakoupit rovněž tady na našem webu umístěný v sekci pracovní a psací stoly! Nyní získáte kvalitní zboží z naší rubriky za výhodnou cenu! Věhlasný výrobce Kare Design svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní výrobky Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.