Přírodně hnědé povlečení na jednolůžko ze stonewashed bavlny Bonami Selection, 140 x 200 cm

Věříme, že po těžkém dni bude zachumlání do povlečení od značky Bonami Selection zaručenou odměnou. Dbá totiž především na precizní... více informací »
Přírodně hnědé povlečení na jednolůžko ze stonewashed bavlny Le Bonom
999 Kč
Více informací
Věříme, že po těžkém dni bude zachumlání do povlečení od značky Bonami Selection zaručenou odměnou. Dbá totiž především na precizní...

Věříme, že po těžkém dni bude zachumlání do povlečení od značky Bonami Selection zaručenou odměnou.

Dbá totiž především na precizní výběr materiálů, kterou je v tomto případě 100% stonewashed bavlna. Na rozdíl od té klasické se vyznačuje nezaměnitelnou jemností ihned po vybalení, a ne až po několika vyprání. Díky předepírce navíc eliminuje riziko jakéhokoliv sražení. Kromě praktičnosti však nabídne i nenásilný ležerní vzhled, který vnese uvolněnou eleganci do nejedné ložnice.

Velikosti povlečení vychází z českých standardů, ve kterých nesmí chybět ani prodloužená délka 220 cm. To své si tak snadno najdete i vy.

Náš tip: Barvy povlečení Bonami Selection jsou navrženy tak, aby se mezi sebou daly snadno kombinovat. Nechte se na tento trend nalákat i vy, vnesete tím do své ložnice hravost a vyhnete se jednotvárnosti.

Unikátní a žádaný produkt Přírodně hnědé povlečení na jednolůžko ze stonewashed můžete sehnat rovněž tu na našem webu v oblíbené kategorii povlečení! Nyní si můžete vybrat další produkty z naší rubriky za parádní cenu! Významný dodavatel Bonami Selection dlouhodobě nabízí prvotřídní zboží Udělejte si radost. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás další kvalitní produkty značky Bonami Selection. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Přírodně hnědé povlečení na jednolůžko ze stonewashed bavlny Bonami Selection, 140 x 200 cm od naší známé značky Bonami Selection je k získání právě za příznivou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 999 Kč.