Přírodní ručně vyrobený jutový koberec Nattiot Moora, ø 140 cm

Vneste do svého interiéru osobitý a populární styl boho s kobercem značky Nattiot. Ten je ručně vyrobený z kvalitního jutového vlákna a tvořený... více informací »
Přírodní ručně vyrobený jutový koberec Nattiot Moora
Značka: Nattiot
3 990 Kč
Více informací
Vneste do svého interiéru osobitý a populární styl boho s kobercem značky Nattiot. Ten je ručně vyrobený z kvalitního jutového vlákna a tvořený...

Vneste do svého interiéru osobitý a populární styl boho s kobercem značky Nattiot. Ten je ručně vyrobený z kvalitního jutového vlákna a tvořený propracovaným vzorem, který mu dodává unikátní kouzlo.

Jak se o tento přírodní kus starat?
– Pravidelně jej vyklepávejte.
– Vysávejte ho na nižší výkon, nepoužívejte násadu s kartáčem a vyhýbejte se přílišnému drhnutí, aby nedošlo k uvolnění vláken.
– V případě polití nasajte tekutinu papírovým ubrouskem.
– K čištění skvrn použijte navlhčený hadřík a vodu se saponátem, oblast důkladně otřete a nechte zaschnout.


Velmi prodávaný produkt Přírodní ručně vyrobený jutový koberec Nattiot Moora, máte možnost získat pohodlně tady a teď na našem webu v oblíbené sekci koberce! Nyní si můžete koupit parádní kousky z této známé sekce za zcela nejnižší cenu. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce také další kvalitní produkty od dodavatele Nattiot. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Přírodní ručně vyrobený jutový koberec Nattiot Moora, ø 140 cm od kvalitní značky Nattiot je k dostání zde teď za super peníze! Výhodně za super cenu 3 990 Kč.