Přírodní vitrína z dubového dřeva Rowico YuRAi

S komodami a vitrínami Yumi od značky Rowico už nebudete mít nouzi o prostor k uložení vašich věcí. Nejen že jsou velmi praktické, ale jejich... více informací »
Přírodní vitrína z dubového dřeva Rowico YuRAi
Značka: Rowico
39 900 Kč
Více informací
S komodami a vitrínami Yumi od značky Rowico už nebudete mít nouzi o prostor k uložení vašich věcí. Nejen že jsou velmi praktické, ale jejich...

S komodami a vitrínami Yumi od značky Rowico už nebudete mít nouzi o prostor k uložení vašich věcí. Nejen že jsou velmi praktické, ale jejich jednoduché linie pohladí po duši každého milovníka minimalismu.

Kolekce Yumi přináší nábytek s jednoduchým designem a ve čtyřech různých barevných provedení. Proto je jako základ vhodná pro širokou škálu stylově a barvně různých interiérů.

Tento skvělý kus můžete získat právě teď tu na stránkách umístěný v rubrice vitríny. Máme pro vás jiné produkty ve zmíněné rubrice z pohodlí domova! Známý výrobce Rowico dlouhodobě nabízí skvělé produkty

Tento vynikající produkt Přírodní vitrína z dubového dřeva Rowico YuRAi od spolehlivé značky Rowico naleznete zde teď právě za výborné peníze. V současnosti za 39 900 Kč.