Promítací pohádky Moulin Roty Lesní bytosti

Bestseller od Moulin Routy. Promítací baterka s půvabnými obrázky vám přehraje tři různé příběhy, u kterých si můžete s dětmi v postýlce... více informací »
Promítací pohádky Moulin Roty Lesní bytosti
Značka: Moulin Roty
469 Kč
Více informací
Bestseller od Moulin Routy. Promítací baterka s půvabnými obrázky vám přehraje tři různé příběhy, u kterých si můžete s dětmi v postýlce...

Bestseller od Moulin Routy. Promítací baterka s půvabnými obrázky vám přehraje tři různé příběhy, u kterých si můžete s dětmi v postýlce povídat.

Obrázky se mění otáčením hlavy promítačky, pro zaostření použijte přední část baterky, pootočením zaostříte obraz. Promítat příběhy můžete třeba na strop nebo na zeď pokojíčku

O značce

Francouzská značka Moulin Roty je proslulá svým šarmem a něžností. Dětská srdce si mimo jiné získala dětskými pohádkovými promítačkami, se kterými na zdi či stropu každého pokojíčku mohou oživnout nádherné pohádkové příběhy.

Akční a ve slevě produkt máte možnost dostat právě zde tady a teď na našem webu v rubrice dětské hračky. Najděte si akční produkty z této oblíbené sekce za nejnižší cenu.

Tento zlevněný produkt Promítací pohádky Moulin Roty Lesní bytosti od kvalitní společnosti Moulin Roty jednoduše naleznete v aktuální nabídce výhodně! Pouze nyní za 469 Kč.