Promítací pohádky Moulin Roty Zvířátka pod baobabem

Bestseller od Moulin Routy. Promítací baterka s půvabnými obrázky vám přehraje tři různé příběhy, u kterých si můžete s dětmi v postýlce... více informací »
Promítací pohádky Moulin Roty Zvířátka pod baobabem
Značka: Moulin Roty
469 Kč
Více informací
Bestseller od Moulin Routy. Promítací baterka s půvabnými obrázky vám přehraje tři různé příběhy, u kterých si můžete s dětmi v postýlce...

Bestseller od Moulin Routy. Promítací baterka s půvabnými obrázky vám přehraje tři různé příběhy, u kterých si můžete s dětmi v postýlce povídat.

Obrázky se mění otáčením hlavy promítačky, pro zaostření použijte přední část baterky, pootočením zaostříte obraz. Promítat příběhy můžete třeba na strop nebo na zeď pokojíčku

O značce

Francouzská značka Moulin Roty je proslulá svým šarmem a něžností. Dětská srdce si mimo jiné získala dětskými pohádkovými promítačkami, se kterými na zdi či stropu každého pokojíčku mohou oživnout nádherné pohádkové příběhy.


Kvalitní a žádaný produkt Promítací pohádky Moulin Roty Zvířátka pod baobabem máte možnost koupit právě tady na stránkách v oblíbené kategorii dětské hračky. Nyní si můžete pořídit nové kousky z naší sekce za super peníze. To není vše, máme toho více. Podívejte se taky na další kvalitní zboží od značky Moulin Roty. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě kus Promítací pohádky Moulin Roty Zvířátka pod baobabem od skvělé značky Moulin Roty je k sehnání zde za extra cenu! Aktuálně v akci za 469 Kč.