Puf z juty se žlutým detailem LABEL51 Braided

Stylový, ale hlavně praktický. Jako náhradní sezení pro návštěvu, nebo snad jako podnožka k vašemu oblíbenému křeslu, tento puf má mnoho... více informací »
Puf z juty se žlutým detailem LABEL51 Braided
Značka: LABEL51
3 490 Kč
Více informací
Stylový, ale hlavně praktický. Jako náhradní sezení pro návštěvu, nebo snad jako podnožka k vašemu oblíbenému křeslu, tento puf má mnoho...

Stylový, ale hlavně praktický. Jako náhradní sezení pro návštěvu, nebo snad jako podnožka k vašemu oblíbenému křeslu, tento puf má mnoho každodenního využití. Pokud navíc milujete zemité barvy, jemné vzory, které evokují bydlení na zámku a přírodní materiály, tak vás tento kousek chytne za ♥

Značka LABEL51 byla založena roku 2012. Jde o holandského výrobce nábytku, osvětlení a dekorací, který nabízí stylové kolekce plné unikátních a autentických produktů, které svým moderním, přesto však nestárnoucím designem, ozdobí každý interiér.


Tento velmi oblíbený kus máte možnost sehnat ještě na stránkách v oblíbené rubrice taburety a pufy. Nyní můžete najít oblíbené kusy z této rubriky snadno online. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás další vybrané kousky od značky LABEL51. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel LABEL51 pro své zákazníky dodává vynikající výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Nový produkt Puf z juty se žlutým detailem LABEL51 Braided od skvělé značky LABEL51 lze koupit nyní v bezva akci! Výhodně teď u nás za 3 490 Kč.