Reprodukce obrazu Gustav Klimt Adele Bloch-Bauer I, 80 x 80 cm

Tvorba secesního umělce Gustava Klimta ohromila celý svět. Ve své době totiž dokázal přinést nový pohled na svět i metody, jak jej zachytit.... více informací »
Reprodukce obrazu Gustav Klimt Adele Bloch-Bauer I
Značka: Fedkolor
1 590 Kč
Více informací
Tvorba secesního umělce Gustava Klimta ohromila celý svět. Ve své době totiž dokázal přinést nový pohled na svět i metody, jak jej zachytit....

Tvorba secesního umělce Gustava Klimta ohromila celý svět. Ve své době totiž dokázal přinést nový pohled na svět i metody, jak jej zachytit. Modelem mu byly často krásné ženy, kolikrát neznámé, jejichž nádheru Klimt dokázal podpořit používanými barvami, technikami i pózami. Výsledkem jsou často obrazy plné smyslnosti, erotičnosti a mystiky, která budí nečekané, dráždivé pocity.

Jestli jste se nechali spoutat nádherou barev i ženské aury, nenechte Klimta viset pouze v galerijních síních. Vyvěste si jeho velkolepost v podobě plátna s vyvedenou reprodukcí. Plátna, které je vaším malým vlastnictvím umělecké jedinečnosti.

Plátno je potištěno i ze strany, není tedy třeba obraz rámovat.

Tento velmi žádaný produkt je k dostání bezprostředně na našem webu ve známé rubrice obrazy. Získejte ještě další produkty ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu!

Tento diskontní produkt Reprodukce obrazu Gustav Klimt Adele Bloch-Bauer I, 80 x 80 cm od skvělého výrobce Fedkolor můžete pořídit zrovna dneska za mimořádně nízkou cenu! Právě lze objednat jen za 1 590 Kč.