Rozkládací pohovka Karup Design Unwind Beige

Poznejte krásu skandinávského stylu s rozkládací pohovkou Unwind od značky Karup Design. Konstrukci tvoří borovicové dřevo s certifikací FSC®,... více informací »
Rozkládací pohovka Karup Design Unwind Beige
Značka: Karup Design
27 990 Kč
Více informací
Poznejte krásu skandinávského stylu s rozkládací pohovkou Unwind od značky Karup Design. Konstrukci tvoří borovicové dřevo s certifikací FSC®,...

Poznejte krásu skandinávského stylu s rozkládací pohovkou Unwind od značky Karup Design. Konstrukci tvoří borovicové dřevo s certifikací FSC®, který zaručuje, že bylo dřevo vytěženo podle nejpřísnějších ekologických a environmentálních pravidel z odpovědných zdrojů. Futon tvoří kombinace recyklovaných vláken s 4 cm pěny. Povrch je tvořen z 80% bavlnou. Pohovka se dá rozložit. Vznikne tak místo ke spánku o velikosti 130 x 190 cm.

Poznámka: Doporučujeme používat prostěradlo při využívání pohovky jako místa ke spánku, abyste předešli poškození přírodních vláken. Čistěte pouze čistým hadříkem, abyste předešli skvrnám.

Rozměry:
– výška postele: 42 cm;
– rozměry futonu: 130 x 190 x 14 cm (š x d x v).

O značce:


Unikátní produkt Rozkládací pohovka Karup Design Unwind Beige máte možnost koupit již dnes tady na našem webu v rubrice pohovky a gauče! Nyní najdete další produkty z naší rubriky na pár kliknutí! V očích zákazníků populární výrobce Karup Design dlouhodobě vyrábí vynikající zboží. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od dodavatele Karup Design. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Rozkládací pohovka Karup Design Unwind Beige od kvalitního výrobce Karup Design dostanete v naší internetové nabídce extra výhodně! Nyní získáte od 27 990 Kč.