Rozkládací pohovka Karup Design Unwind Grey

Poznejte krásu skandinávského stylu s rozkládací pohovkou Unwind od značky Karup Design. Konstrukci tvoří borovicové dřevo s certifikací FSC®,... více informací »
Rozkládací pohovka Karup Design Unwind Grey
Značka: Karup Design
27 990 Kč
Více informací
Poznejte krásu skandinávského stylu s rozkládací pohovkou Unwind od značky Karup Design. Konstrukci tvoří borovicové dřevo s certifikací FSC®,...

Poznejte krásu skandinávského stylu s rozkládací pohovkou Unwind od značky Karup Design. Konstrukci tvoří borovicové dřevo s certifikací FSC®, který zaručuje, že bylo dřevo vytěženo podle nejpřísnějších ekologických a environmentálních pravidel z odpovědných zdrojů. Futon tvoří kombinace recyklovaných vláken s 4 cm pěny. Povrch je tvořen z 80% bavlnou. Pohovka se dá rozložit. Vznikne tak místo ke spánku o velikosti 130 x 190 cm.

Poznámka: Doporučujeme používat prostěradlo při využívání pohovky jako místa ke spánku, abyste předešli poškození přírodních vláken. Čistěte pouze čistým hadříkem, abyste předešli skvrnám.

Rozměry:
– výška postele: 42 cm;
– rozměry futonu: 130 x 190 x 14 cm (š x d x v).

O značce:

Kvalitní a velmi žádaný produkt jde nakoupit mimo jiné tady na našem webu umístěný v sekci pohovky a gauče. Nyní můžete koupit akční výrobky z této populární sekce za outletovou cenu. To ovšem není vše, náš sortiment je široký! U nás najdete další produkty značky Karup Design. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka Karup Design poskytuje skvělé výrobky.

Zlevněný produkt Rozkládací pohovka Karup Design Unwind Grey od skvělé značky Karup Design jednoduše můžete najít aktuálně na webu za super cenu. Produkt momentálně prodáváme za 27 990 Kč.