Rozkládací stůl s nohami z dubového dřeva Windsor & Co Sofas Bodil, ø 130 cm

Jídelní stůl s bytelnými nohami z dubového dřeva zvládne bezpočet oslav a díky rozložitelnému designu se u něj vždy najde místo i pro nečekané... více informací »
Rozkládací stůl s nohami z dubového dřeva Windsor & Co Sofas Bodil
38 900 Kč
Více informací
Jídelní stůl s bytelnými nohami z dubového dřeva zvládne bezpočet oslav a díky rozložitelnému designu se u něj vždy najde místo i pro nečekané...

Jídelní stůl s bytelnými nohami z dubového dřeva zvládne bezpočet oslav a díky rozložitelnému designu se u něj vždy najde místo i pro nečekané hosty. Jeho nestárnoucí tvar je zárukou, že jej ocení i příští generace a při správné péči neztratí nic na své kráse.
Windsor & Co Sofas je francouzská značka, která navrhuje nábytek prémiové kvality. Veškerý nábytek vychází z vlastních návrhů, které pojí osvědčenou klasiku s inovativními nápady.

Důraz je kladen na vytříbené materiály od masivního dřeva po pevné látky vysoce odolné proti oděru, ale i precizní zpracování. Proto vám jejich kousky budou přináše radost po mnoho let.


Neodolatelný produkt Rozkládací stůl s nohami z dubového dřeva Windsor & Co Sofas Bodil, ø 130 cm máte možnost dostat aktuálně u nás v sekci jídelní stoly! Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty z naší rubriky za nejlepší ceny! Oblíbená značka Windsor & Co Sofas pro vás připravuje skvělé produkty

Kvalitní a oblíbený kousek Rozkládací stůl s nohami z dubového dřeva Windsor & Co Sofas Bodil, ø 130 cm pocházející od značky Windsor & Co Sofas snadno můžete pořídit na našich stránkách teď ve výhodné akci. Nabídka již od 38 900 Kč.