Rubínově červený kameninový podnos na noze Costa Nova, ø 28,4 cm

Vánoční tabule doladěná do nejmenšího detailu a s pořádnou dávkou vybraného vkusu. Kameninové nádobí od značky Costa Nova je ztělesněním... více informací »
Rubínově červený kameninový podnos na noze Costa Nova
Značka: Costa Nova
1 390 Kč
Více informací
Vánoční tabule doladěná do nejmenšího detailu a s pořádnou dávkou vybraného vkusu. Kameninové nádobí od značky Costa Nova je ztělesněním...

Vánoční tabule doladěná do nejmenšího detailu a s pořádnou dávkou vybraného vkusu. Kameninové nádobí od značky Costa Nova je ztělesněním pečlivé ruční práce zkušených umělců.

Každý jeden kus je jedinečný a je v něm vepsán skutečný lidský příběh. Odlišnosti v barvách nebo tvarech nejsou chybou ve výrobě, ale naopak důkazem autentického rukodělného umění.

Kamenina a keramika patří k nejtradičnějším výrobním materiálům a pro své unikátní vlastnosti jsou velmi oblíbené dodnes.

Tip: Kombinujte kousky z kolekce Pearlrubi mezi sebou a vytvořte tak dokonale sjednocené sváteční prostírání.


Tento kvalitní a žádaný produkt Rubínově červený kameninový podnos na noze Costa Nova, ø 28,4 cm lze získat přímo tu na našem webu ve známé sekci etažéry! Nyní získáte ostatní výrobky z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu. Třeba hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte také na další skvělé kousky od značky Costa Nova. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený kousek Rubínově červený kameninový podnos na noze Costa Nova, ø 28,4 cm od top značky Costa Nova pohodlně dostanete tady za výhodnou cenu. Aktuálně v akci za 1 390 Kč.