Růžová dětská otočná židle na kolečkách Flexa Novo, 4 – 10 let

Židle k psacímu stolu je jedním z nejdůležitějších kousků nábytku, které vaše ratolesti používají nejvíce. Velmi záleží na jejím správném... více informací »
Růžová dětská otočná židle na kolečkách Flexa Novo
Značka: Flexa
10 490 Kč
Více informací
Židle k psacímu stolu je jedním z nejdůležitějších kousků nábytku, které vaše ratolesti používají nejvíce. Velmi záleží na jejím správném...

Židle k psacímu stolu je jedním z nejdůležitějších kousků nábytku, které vaše ratolesti používají nejvíce. Velmi záleží na jejím správném výběru. Tato židle je ergonomická, otočná a pojízdná. Její výška se dá nastavit podle potřeby a bonusem je i krásný design. Tak pořiďte kousek, který zajistí zdravá záda a pohodlně sezení nad kreslením i učením.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí. Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.


Tento akční produkt Růžová dětská otočná židle na máte možnost sehnat bez problémů tu na našich stránkách v kategorii dětské pracovní židle. Máme pro vás jiné produkty z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží značky Flexa. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Levný produkt Růžová dětská otočná židle na kolečkách Flexa Novo, 4 - 10 let od společnosti s úžasnou pověstí Flexa můžete sehnat ještě dnes za příznivou cenu. Cenově vychází na 10 490 Kč.