Růžová koupelnová skříňka Tom Tailor for Tenzo Color Bath, 65,5 x 100 cm

I vaše koupelna může mít nádech Skandinávie v moderním duchu. Koupelnovou skříňku Color Bath od značky Tom Tailor for Tenzo snadno sladíte s... více informací »
Růžová koupelnová skříňka Tom Tailor for Tenzo Color Bath
18 490 Kč
Více informací
I vaše koupelna může mít nádech Skandinávie v moderním duchu. Koupelnovou skříňku Color Bath od značky Tom Tailor for Tenzo snadno sladíte s...

I vaše koupelna může mít nádech Skandinávie v moderním duchu. Koupelnovou skříňku Color Bath od značky Tom Tailor for Tenzo snadno sladíte s interiérem. Jednoduchý design s oblými hranami doplňuje povrchové lakování, díky kterému je skříňka odolná vůči prachu a vlhkosti. Disponuje jak otevřeným úložným prostorem, tak i uzavřeným za dvířky.

Ke skříňce si u nás můžete zakoupit i podnoží ze stejné řady.

Vysoce kvalitní produkt Růžová koupelnová skříňka Tom Tailor for Tenzo Color je k sehnání v pohodě tady na našich stránkách v kategorii koupelnové skříňky! Připravili jsme ještě jiné kousky z této populární kategorie za extra cenu. Oblíbený dodavatel Tom Tailor for Tenzo má na skladě prvotřídní výrobky. Vždyť to vidíte sami! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás další produkty od výrobce Tom Tailor for Tenzo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt Růžová koupelnová skříňka Tom Tailor for Tenzo Color Bath, 65,5 x 100 cm s pečetí kvality od značky Tom Tailor for Tenzo lze zakoupit zrovna extra výhodně! Ceny již od 18 490 Kč.