Růžová nástěnná koupelnová skříňka se zrcadlem Tom Tailor for Tenzo Color Bath Large

Přeneste svěží styl Skandinávie i do vaší domácnosti se značkou Tom Tailor for Tenzo. Koupelnová skříňka z řady Color Bath je skvělým kouskem,... více informací »
Růžová nástěnná koupelnová skříňka se zrcadlem Tom Tailor for Tenzo Color Bath Large
11 490 Kč
Více informací
Přeneste svěží styl Skandinávie i do vaší domácnosti se značkou Tom Tailor for Tenzo. Koupelnová skříňka z řady Color Bath je skvělým kouskem,...

Přeneste svěží styl Skandinávie i do vaší domácnosti se značkou Tom Tailor for Tenzo. Koupelnová skříňka z řady Color Bath je skvělým kouskem, který snadno sladíte se zbylým nábytkem. Je navržena k připevnění na stěnu. Lakovaný povrch dodává na pevnosti konstrukce a zajišťuje větší odolnost vůči vlhkosti a prachu. Úložný prostor má celkem čtyři police. Dvě z nich však šikovně zakrývá přední část se zrcadlem.


Žádaný produkt Růžová nástěnná koupelnová skříňka se zrcadlem Tom Tailor for Tenzo Color Bath Large lze zakoupit přímo tu na webu zařazený v rubrice koupelnové skříňky! Nyní pořídíte nové produkty z této známé kategorie za báječnou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od značky Tom Tailor for Tenzo. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Růžová nástěnná koupelnová skříňka se zrcadlem Tom Tailor for Tenzo Color Bath Large od značky se skvělou pověstí Tom Tailor for Tenzo můžete získat právě ve výprodejové akci! Právě teď za cenu 11 490 Kč.