Růžová police Flexa Dots

Jemné pastelové barvy, čisté linie a zaoblené rohy. Tím se vyznačuje kolekce nábytku Play navržená designérkou Charlotte Høncke. I dětský pokoj... více informací »
Růžová police Flexa Dots
Značka: Flexa
1 390 Kč
Více informací
Jemné pastelové barvy, čisté linie a zaoblené rohy. Tím se vyznačuje kolekce nábytku Play navržená designérkou Charlotte Høncke. I dětský pokoj...

Jemné pastelové barvy, čisté linie a zaoblené rohy. Tím se vyznačuje kolekce nábytku Play navržená designérkou Charlotte Høncke. I dětský pokoj může být zařízen v duchu trendového skandinávského stylu.

Kolekce růžového nábytku vám pomůže vytvořit pokojíček snů pro vaši malou princeznu. Je naprosto jisté, že v takovém prostředí stráví šťastné dětství.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí.

Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.

Hodně prodávaný produkt Růžová police Flexa Dots máte možnost získat právě teď na našich stránkách ve známé rubrice dětské poličky! Připravili jsme zlevněné zboží z naší sekce za parádní cenu. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další skvělé zboží od výrobce Flexa. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Flexa dlouhodobě nabízí top výrobky. Podívejte se sami.

Tento oblíbený kus Růžová police Flexa Dots od odblíbeného výrobce Flexa jednoduše seženete právě dnes v akci! Teď v akci 1 390 Kč.