Růžová sametová rozkládací rohová pohovka Miuform Stylish Stan, levý roh

Sametově hebká rozkládací pohovka Miuform Stylish Stan dodá obývacímu pokoji kapku elegance a Glamour stylu. Tato praktická a esteticky zajímavá... více informací »
Růžová sametová rozkládací rohová pohovka Miuform Stylish Stan
Značka: Miuform
22 990 Kč
Více informací
Sametově hebká rozkládací pohovka Miuform Stylish Stan dodá obývacímu pokoji kapku elegance a Glamour stylu. Tato praktická a esteticky zajímavá...

Sametově hebká rozkládací pohovka Miuform Stylish Stan dodá obývacímu pokoji kapku elegance a Glamour stylu.

Tato praktická a esteticky zajímavá pohovka poskytuje při rozložení navíc pohodlný prostor na spánek pro 2 osoby.

Značka Miuform vyrábí praktické a designové pohovky, které mají za cíl uspokojovat všechny potřeby zákazníků. Zároveň tato značka klade důraz na respekt k životnímu prostředí. Již ve fázi procesu návrhu zohledňují také ekologičnost přepravy a skladování, čemuž optimalizují například rozměry produktů. Mnoho prvků pohovek je také vyrobeno ručně, aby bylo dosaženo uspokojivé kvality.

Nechte se nalákat ilustračním videem:

Hodně žádaný produkt je k sehnání právě na webu v sekci rohové pohovky. Vyhledejte si ostatní výrobky z naší kategorie z pohodlí domova! U zákazníků oblíbená značka Miuform pro své zákazníky nabízí špičkový sortiment. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se taky na další skvělé produkty od dodavatele Miuform. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Super výrobek Růžová sametová rozkládací rohová pohovka Miuform Stylish Stan, levý roh s osvědčenou značkou Miuform je k sehnání u nás nyní napořád výhodně. Nyní můžete mít za 22 990 Kč.