Růžová umyvadlová skříňka Tom Tailor for Tenzo Color Bath

Poznejte vzhled moderního skandinávského stylu s řadou Color Bath značky Tom Tailor by Tenzo. Umyvadlová skříňka vás zaujme především oblými... více informací »
Růžová umyvadlová skříňka Tom Tailor for Tenzo Color Bath
29 990 Kč
Více informací
Poznejte vzhled moderního skandinávského stylu s řadou Color Bath značky Tom Tailor by Tenzo. Umyvadlová skříňka vás zaujme především oblými...

Poznejte vzhled moderního skandinávského stylu s řadou Color Bath značky Tom Tailor by Tenzo. Umyvadlová skříňka vás zaujme především oblými hranami a hravými barvami. Povrch je ošetřen lakem, díky kterému je skříňka odolná vůči prachu a vlhkosti. Má dvě zásuvky s úložným prostorem. Je uzpůsobena na přimontování ke stěně. Můžete si k ní však dokoupit podnoží ze stejné řady.

Tento zlevněný produkt Růžová umyvadlová skříňka Tom Tailor for Tenzo Color lze nakoupit právě nyní tady na webu zařazený v sekci skříňky pod umyvadlo. Máme pro vás ostatní produkty ze zmíněné sekce ve slevě.

Oblíbený a akční produkt Růžová umyvadlová skříňka Tom Tailor for Tenzo Color Bath od skvělého a známého výrobce Tom Tailor for Tenzo jde nakoupit zde nyní extra se slevou! Nyní získáte od 29 990 Kč.