Růžové povlečení na dvoulůžko z bavlněného saténu Victoria Verano, 200 x 220 cm

Proměňte svou ložnici v oázu komfortu s povlečením Verano značky Victoria. Díky svému zdobení propracovanými ornamenty působí honosným... více informací »
Růžové povlečení na dvoulůžko z bavlněného saténu Victoria Verano
Značka: Victoria
3 990 Kč
Více informací
Proměňte svou ložnici v oázu komfortu s povlečením Verano značky Victoria. Díky svému zdobení propracovanými ornamenty působí honosným...

Proměňte svou ložnici v oázu komfortu s povlečením Verano značky Victoria. Díky svému zdobení propracovanými ornamenty působí honosným dojmem.

Je vyrobeno z bavlněného saténu, který mu dodává řadu klíčových vlastností. Kromě luxusního vzhledu a velice jemného povrchu je tato tkanina vysoce prodyšná a má dlouhou životnost – ať už jde o celkový tvar či výrazné barvy.

Povlečení na dvoulůžko obsahuje dva povlaky na polštáře.


Velmi oblíbený produkt jde koupit rovněž tu na stránkách v oblíbené kategorii povlečení. Podívejte se na parádní produkty z této kategorie za parádní cenu. Přední značka Victoria vyrábí vysoce kvalitní produkty. U nás toho najdete mnohem více, u nás najdete další kvalitní kousky značky Victoria. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější kousek Růžové povlečení na dvoulůžko z bavlněného saténu Victoria Verano, 200 x 220 cm od přední značky Victoria snadno můžete sehnat aktuálně za neuvěřitelně výhodnou cenu! Aktuálně stojí u nás 3 990 Kč.