Růžový koberec Universal Floki Liso, 200 x 290 cm

Procházejte se doma jako po obláčku. Dejte svým nožkám pocit tepla, jistoty a nekončící pohody. Krásné a pestrobarevné koberce od značky... více informací »
Růžový koberec Universal Floki Liso
Značka: Universal
6 690 Kč
Více informací
Procházejte se doma jako po obláčku. Dejte svým nožkám pocit tepla, jistoty a nekončící pohody. Krásné a pestrobarevné koberce od značky...

Procházejte se doma jako po obláčku. Dejte svým nožkám pocit tepla, jistoty a nekončící pohody.

Krásné a pestrobarevné koberce od značky Universal ne jenom, že hravě zajistí tepelnou i zvukovou izolaci a od podlahy se nebude plížit lezavá zima. Ale také jsou skvělými doplňky do interiéru.

Zkuste tento kousek zakomponovat například do obývacího pokoje – hned uvidíte, jak této společenské místnosti dodá novou dávku energie a radosti ♥

Oblíbený produkt Růžový koberec Universal Floki Liso, lze sehnat pohodlně tady a teď na našem webu umístěný v rubrice koberce. Nyní pořídíte kvalitní produkty z této populární sekce za příznivou cenu. Věhlasný dodavatel Universal vám poskytuje skvělý sortiment Tím ale však naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty značky Universal. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Růžový koberec Universal Floki Liso, 200 x 290 cm od značky se skvělou pověstí Universal máte možnost sehnat právě nyní na našich stránkách za skvělou cenu. Právě nyní za 6 690 Kč.