Růžový podsedák z ovčí kožešiny Native Natural Round, ⌀ 40 cm

Proměňte i tu nejtvrdší židli v pohodlnou pomocí podsedáku z neuvěřitelně měkké novozélandské ovčí kožešiny. Stačí si jen vybrat mezi... více informací »
Růžový podsedák z ovčí kožešiny Native Natural Round
999 Kč
Více informací
Proměňte i tu nejtvrdší židli v pohodlnou pomocí podsedáku z neuvěřitelně měkké novozélandské ovčí kožešiny. Stačí si jen vybrat mezi...

Proměňte i tu nejtvrdší židli v pohodlnou pomocí podsedáku z neuvěřitelně měkké novozélandské ovčí kožešiny. Stačí si jen vybrat mezi širokým spektrem barev, aby co nejlépe zapadl do vašeho interiéru.

Při správné péči se vám odvděčí dlouhou výdrží. Níže jsme vám proto detailně sepsali, jak na to:
Díky přirozené samočistící schopnosti je téměž bezúdržbový. Pokud by však přeci jen došlo k jeho ušpinění, doporučujeme ho čistit pouze vlažnou vodou o maximální teplotě 25 °C pomocí přípravků určených na vlnu či lanolinu. Následně ho vysušte naplocho na čerstvém vzduchu. Vyhněte se raději sušičce i topení.


Kvalitní a oblíbený výrobek Růžový podsedák z ovčí kožešiny Native Natural Round, ⌀ 40 cm lze zakoupit také tady na našich stránkách ve známé sekci kuchyňský textil! Prozkoumejte zlevněné výrobky ze zmíněné rubriky za super peníze. To ale není vše, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží značky Native Natural. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Native Natural poskytuje skvělé výrobky.

Unikátní a oblíbený produkt Růžový podsedák z ovčí kožešiny Native Natural Round, ⌀ 40 cm od odblíbeného výrobce Native Natural jednoduše najdete na našich stránkách teď právě za extra cenu! Výhodně teď u nás za 999 Kč.