Růžový přehoz na postel AmeliaHome Meadore, 170 x 270 cm

Vždy naklizeně a uspořádaně vypadající ložnice snadno docílíte s tímto elegantním přehozem na postel od značky AmeliaHome. Krásný vzhled však... více informací »
Růžový přehoz na postel AmeliaHome Meadore
Značka: AmeliaHome
1 290 Kč
Více informací
Vždy naklizeně a uspořádaně vypadající ložnice snadno docílíte s tímto elegantním přehozem na postel od značky AmeliaHome. Krásný vzhled však...

Vždy naklizeně a uspořádaně vypadající ložnice snadno docílíte s tímto elegantním přehozem na postel od značky AmeliaHome. Krásný vzhled však není jeho jedinou předností, díky polyesterovému materiálu je charakteristický odolností, snadnou údržbou a v neposlední řadě také kýženou lehkostí pro kterou se hodí i jako letní přikrývka.

Při správné péči se vám odvděčí dlouhou výdrží. Proto jej sušte výhradně v horizontální poloze a žehlete maximálně na 110 °C.


Tento velmi oblíbený kousek Růžový přehoz na postel jde sehnat právě nyní tady na stránkách v populární rubrice uncategorized! Připravili jsme akční výrobky ve zmíněné kategorii za rozumné peníze! Populární výrobce dlouhodobě poskytuje kvalitní produkty.

Exkluzivní kus Růžový přehoz na postel AmeliaHome Meadore, 170 x 270 cm od značky se skvělou pověstí AmeliaHome jde získat na našich stránkách za výhodné peníze. Produkt momentálně prodáváme za 1 290 Kč.