Růžový přehoz na postel AmeliaHome Meadore, 200 x 220 cm

Vždy naklizeně a uspořádaně vypadající ložnice snadno docílíte s tímto elegantním přehozem na postel od značky AmeliaHome. Krásný vzhled však... více informací »
Růžový přehoz na postel AmeliaHome Meadore
Značka: AmeliaHome
1 290 Kč
Více informací
Vždy naklizeně a uspořádaně vypadající ložnice snadno docílíte s tímto elegantním přehozem na postel od značky AmeliaHome. Krásný vzhled však...

Vždy naklizeně a uspořádaně vypadající ložnice snadno docílíte s tímto elegantním přehozem na postel od značky AmeliaHome. Krásný vzhled však není jeho jedinou předností, díky polyesterovému materiálu je charakteristický odolností, snadnou údržbou a v neposlední řadě také kýženou lehkostí pro kterou se hodí i jako letní přikrývka.

Při správné péči se vám odvděčí dlouhou výdrží. Proto jej sušte výhradně v horizontální poloze a žehlete maximálně na 110 °C.


Unikátní kousek Růžový přehoz na postel získáte právě nyní na webu v populární kategorii uncategorized. Nyní můžete získat kvalitní produkty ve zmíněné sekci za parádní cenu.

Velmi žádaný kus Růžový přehoz na postel AmeliaHome Meadore, 200 x 220 cm od společnosti s předním postavením na trhu AmeliaHome snadno můžete pořídit právě teď za outletovou cenu! Právě lze objednat jen za 1 290 Kč.