www.basilard.cz

Odkládací stolek s deskou v dekoru ořechu a chromovanýma nohama TemaHome Gleam

Hodně žádaný výrobek Odkládací stolek s deskou v dekoru ořechu a chromovanýma nohama TemaHome Gleam od kvalitní společnosti TemaHome je k sehnání právě teď v naší nabídce za outletovou cenu! Ceny od 8 290 Kč.
Odkládací stolek s deskou v dekoru ořechu a chromovanýma nohama TemaHome Gleam
Ověřit dostupnost
Značka: TemaHome
8 290
Popis produktu

Kolekce Gleam představuje něco nového. Pojetí stolku jako kvádru o kovové konstrukci s mramorovou deskou je neotřelé a zároveň vypadá velice luxusně. Hodit se bude k sedačce v glamour stylu. Vypadat pěkně bude i ve scandi interiéru, tak se nebojte experimentovat.

O značce:

TemaHome je inovativní nábytkářská značka, která se pyšní už více než 30 lety zkušeností v oboru.
Vznikla spojením dvou společností, jedné portugalské, jedné norské. A tenhle fakt se v nábytku dokonale zrcadlí! Snoubí v sobě totiž severskou jednoduchost a vzdušnost s hřejivými detaily a jižanským temperamentem.
Pro TemaHome navrhuje nejen vlastní tým, ale také další renomovaní portugalští designéři, jako je třeba Fernando Brízio či Filipe Alarcão.

Kvalita a šetrnost k přírodě:

K výrobě jednotlivých kousků se využívá pouze obnovitelných zdrojů, a co se dřeva týče, v žádné z řad nenajdete produkt ze dřeva z ohroženého stromu. Pečlivě tu také kontrolují, jaký dopad mají aktivity TemaHome na životní prostředí.
Kvalitu zajišťují certifikáty kvality, jako je ISO 9001 nebo ISO 14001.