Sada 2 bavlněných povlaků na polštář Blanc Dot, 50 x 75 cm

Pokud hledáte ten správný polštář, který by se hodil ke všem ostatním doplňkům ve vaší ložnici, pak je povlak na polštář od španělské... více informací »
Sada 2 bavlněných povlaků na polštář Blanc Dot
Značka: Blanc
529 Kč
Více informací
Pokud hledáte ten správný polštář, který by se hodil ke všem ostatním doplňkům ve vaší ložnici, pak je povlak na polštář od španělské...

Pokud hledáte ten správný polštář, který by se hodil ke všem ostatním doplňkům ve vaší ložnici, pak je povlak na polštář od španělské značky Blanc tou nejlepší možnou volbou.

Upoutá svými stylovými vzory a kombinací barev, vybraných s tím největším citem pro sladěnost. Povlak je navíc vyroben ze 100% bavlny a díky tomu je velice příjemný na dotek a jeho údržba tak jednoduchá!

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Vynikající produkt Sada 2 bavlněných povlaků na je k dispozici rovnou u nás umístěný v sekci polštáře. Nyní si můžete pořídit akční kusy z této populární sekce za skvělou cenu!

Tento výjimečný produkt Sada 2 bavlněných povlaků na polštář Blanc Dot, 50 x 75 cm od známého předního výrobce Blanc je k sehnání u nás v bezva akci. Ceny od 529 Kč.