Sada 2 konferenčních stolků Actona Katrine

Čím je severský design tak okouzlující? Něčím, co jinde v Evropě tak neumí a nemají pro to takový cit - a to kombinace moderního a svěžího s... více informací »
Sada 2 konferenčních stolků Actona Katrine
Značka: Actona
7 690 Kč
Více informací
Čím je severský design tak okouzlující? Něčím, co jinde v Evropě tak neumí a nemají pro to takový cit - a to kombinace moderního a svěžího s...

Čím je severský design tak okouzlující? Něčím, co jinde v Evropě tak neumí a nemají pro to takový cit – a to kombinace moderního a svěžího s retro stylem, který tak do současného designu vnáší to nejlepší z minulosti.

A dánská Actona jasně dokazuje, že tato kombinace hraje vzdušností a elegancí. Díky širokému rozsahu Actony si tak ve stejném duchu můžete zařídit celý domov – od obývacího pokoje přes jídelnu, ložnici, pracovnu i chodbu. Začněte teď a bydlete ve velkém, ale příjemném stylu.

Rozměry stolků:
1.) 115 x 55 x 37.5 cm
2.) 69 x 40 x 45 cm

Unikátní a žádaný produkt Sada 2 konferenčních stolků Actona můžete získat nyní tady na stránkách umístěný v rubrice konferenční stolky! Nyní si můžete koupit akční produkty z této oblíbené rubriky za báječnou cenu. To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od dodavatele Actona. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Actona má na skladě skvělé zboží.

Hodně oblíbený produkt Sada 2 konferenčních stolků Actona Katrine od populární značky Actona dostanete tady ve výhodné akci. Aktuálně v akci od 7 690 Kč.