Sada 2 mušelínových plenek v bílé a růžové barvě ESECO, 70 x 70 cm

Mušelínová plena od značky ESECO se díky svému minimalistickému designu a praktickému rozměru perfektně hodí jako lehká přikrývka či dokonce... více informací »
Sada 2 mušelínových plenek v bílé a růžové barvě ESECO
Značka: Eseco
429 Kč
Více informací
Mušelínová plena od značky ESECO se díky svému minimalistickému designu a praktickému rozměru perfektně hodí jako lehká přikrývka či dokonce...

Mušelínová plena od značky ESECO se díky svému minimalistickému designu a praktickému rozměru perfektně hodí jako lehká přikrývka či dokonce jako podložka do dětské postýlky či kočárku. Mezi její hlavní přednosti patří totiž zejména vzdušnost a šetrnost i k té nejjemnější pokožce.

Jako další produkty od značky ESECO se kromě mezinárodně uznávaného certifikátu Oeko Tex Standard 100 pyšní i pečlivou a do detailu propracovanou výrobou.


Hodně povedený produkt Sada 2 mušelínových plenek v bílé a růžové barvě ESECO, 70 x 70 cm je k sehnání právě tu na našem webu v sekci dětský textil! Nyní můžete najít ještě ostatní výrobky z naší kategorie za výhodnou cenu! To ale není všechno, u nás vám nabízíme více! Podívejte se taky na další kvalitní kousky od dodavatele Eseco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Sada 2 mušelínových plenek v bílé a růžové barvě ESECO, 70 x 70 cm od společnosti Eseco máte možnost pořídit zde za parádní cenu! Akční cena již od 429 Kč.