Sada 2 sklenic na koktejly z křišťálového skla Nachtmann Bossa Nova, 340 ml

Kolekce Bossa Nova nabízí nádobí z křišťálového skla, které se stane ozdobou jak vašeho jídelního stolu, tak i vitríny. Kombinujte mezi sebou... více informací »
Sada 2 sklenic na koktejly z křišťálového skla Nachtmann Bossa Nova
Značka: Nachtmann
849 Kč
Více informací
Kolekce Bossa Nova nabízí nádobí z křišťálového skla, které se stane ozdobou jak vašeho jídelního stolu, tak i vitríny. Kombinujte mezi sebou...

Kolekce Bossa Nova nabízí nádobí z křišťálového skla, které se stane ozdobou jak vašeho jídelního stolu, tak i vitríny. Kombinujte mezi sebou nápadité talíře, sklenice či podnosy pro vytvoření nezaměnitelného nádechu luxusu.

Nachtmann je německá sklárna, která své počátky datuje až do roku 1834. Už v té době se soustředila na skleněné výrobky, které mají svoji vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu. A zároveň jsou natolik praktické, že je můžete používat ve své domácnosti.

Nejde tak jen o designový kus, který si říká o vystavení za skla vitríny. Jde o skleněný luxus, který můžete mít dennodenně v ruce a užívat si jeho blízkou přítomnost.


Zcela unikátní výrobek jde sehnat bez obtíží tady na našich stránkách v rubrice sklenice a skleničky. Nyní pořídíte ostatní produkty ze zmíněné rubriky za akční cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na více kousků od dodavatele Nachtmann. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Sada 2 sklenic na koktejly z křišťálového skla Nachtmann Bossa Nova, 340 ml od spolehlivého výrobce Nachtmann jde nakoupit na našich stránkách teď ve výhodné akci. Levně za 849 Kč.