Sada 2 závěsů na květináč Esschert Design Scandi, ø 24 cm

Také zastáváte názor, že zeleně není doma nikdy dost? Pokud vám však na podlaze a parapetech už nezbývá místo, šikovným řešením mohou být... více informací »
Sada 2 závěsů na květináč Esschert Design Scandi
1 290 Kč
Více informací
Také zastáváte názor, že zeleně není doma nikdy dost? Pokud vám však na podlaze a parapetech už nezbývá místo, šikovným řešením mohou být...

Také zastáváte názor, že zeleně není doma nikdy dost? Pokud vám však na podlaze a parapetech už nezbývá místo, šikovným řešením mohou být tyto závěsné květináče od značky Esschert Design. Slušet jim to bude třeba na okenní římse či terase.

Poznámka: Výška samotného tácku je 2,1 cm.

Hodně povedený kus máte možnost nakoupit snadno tady u nás umístěný v kategorii stojany na květiny! Nyní si můžete koupit oblíbené výrobky z této kategorie za internetové ceny. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další kousky od dodavatele Esschert Design. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Esschert Design vás obohatí o skvělý sortiment.

Neodolatelný kousek Sada 2 závěsů na květináč Esschert Design Scandi, ø 24 cm od spolehlivé značky Esschert Design snadno najdete tady a teď výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 1 290 Kč.