Sada 3 kapes k posteli Vipack Princess

Pokud má vaše ratolest vyvýšenou postel a chcete předejít zbytečnému slézání dolů a zase zpět, můžete mu pořídit tuto sadu 3 bavlněných... více informací »
Sada 3 kapes k posteli Vipack Princess
Značka: Vipack
999 Kč
Více informací
Pokud má vaše ratolest vyvýšenou postel a chcete předejít zbytečnému slézání dolů a zase zpět, můžete mu pořídit tuto sadu 3 bavlněných...

Pokud má vaše ratolest vyvýšenou postel a chcete předejít zbytečnému slézání dolů a zase zpět, můžete mu pořídit tuto sadu 3 bavlněných kapes od značky Vipack. Jsou velké tak akorát, aby se do nich vešla malá hračka, či plyšák. Vaše dítko tak bude mít vše důležité po ruce. Navíc kapsy zdobí potisk s princeznovskou tématikou.


Tento neodolatelný výrobek seženete nyní tady u nás ve známé kategorii dětské dekorace. Podívejte se na další výrobky ve zmiňované sekci za extra cenu! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce ovšem další prověřené kousky značky Vipack. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Neodolatelný produkt Sada 3 kapes k posteli Vipack Princess originál od výrobce Vipack jde sehnat zde nyní v akci! Aktuálně v akci za 999 Kč.