Sada 3 obrazů v černém rámu Kate Louise Birds, 15 x 20 cm

Pokud jste v rámci zařizování interiéru fanoušky minimalismu, sada značky Kate Louise je právě pro vás. Tři vzájemně ladící obrazy v černé a... více informací »
Sada 3 obrazů v černém rámu Kate Louise Birds
Značka: Kate Louise
249 Kč
Více informací
Pokud jste v rámci zařizování interiéru fanoušky minimalismu, sada značky Kate Louise je právě pro vás. Tři vzájemně ladící obrazy v černé a...

Pokud jste v rámci zařizování interiéru fanoušky minimalismu, sada značky Kate Louise je právě pro vás. Tři vzájemně ladící obrazy v černé a bílé barvě se vyznačují jednoduchými a výraznými liniemi, které vynikají na čistém podkladu. Společně pomohou dočarovat jedinečnou atmosféru vašeho domova.


Velmi prodávaný produkt máte možnost pořídit také tady u nás v populární sekci obrazy! Nyní si můžete koupit další produkty z této rubriky na pár kliknutí. To není vše, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás také další produkty značky Kate Louise. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Výrobce Kate Louise pro vás připravuje špičkové výrobky

Unikátní a žádaný výrobek Sada 3 obrazů v černém rámu Kate Louise Birds, 15 x 20 cm od značky s dobrým jménem Kate Louise jednoduše můžete pořídit zde ve slevě. Za bezkonkureční cenu 249 Kč.