Sada 3 odkládacích stolků Kare Design Loft Square

Kvalitní a velmi žádaný produkt Sada 3 odkládacích stolků Kare Design Loft Square od známé kvalitní značky Kare Design snadno seženete zde teď právě skutečně výhodně! Zrovna teď v akci za 14 590 Kč.
Sada 3 odkládacích stolků Kare Design Loft Square
Značka: Kare Design
14 590 Dostupnost: není skladem
Více informací

Popis produktu

Hledáte do svého domova užitečnou odkládací plochu, která bude zároveň praktická a přitom splní i funkci jedinečného designového prvku? Sáhněte po odkládacích stolcích Kare Design. Skvěle totiž budou vypadat jak samostatně, tak i hezky pospolu. Jejich subtilní a přesto výrazný a osobitý design dodá každému interiéru svěží šmrnc i nadčasový vzhled.

Rozměry stolků:
a) 52 x 41 x 41 cm
b) 48 x 35,5 x 35,5 cm
c) 42,5 x 30,5 x 30,5 cm

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.