Sada 4 misek na dip z křišťálového skla Nachtmann Bossa Nova

Kolekce Bossa Nova nabízí nádobí z křišťálového skla, které se stane ozdobou jak vašeho jídelního stolu, tak i vitríny. Kombinujte mezi sebou... více informací »
Sada 4 misek na dip z křišťálového skla Nachtmann Bossa Nova
Značka: Nachtmann
799 Kč
Více informací
Kolekce Bossa Nova nabízí nádobí z křišťálového skla, které se stane ozdobou jak vašeho jídelního stolu, tak i vitríny. Kombinujte mezi sebou...

Kolekce Bossa Nova nabízí nádobí z křišťálového skla, které se stane ozdobou jak vašeho jídelního stolu, tak i vitríny. Kombinujte mezi sebou nápadité talíře, sklenice či podnosy pro vytvoření nezaměnitelného nádechu luxusu.

Nachtmann je německá sklárna, která své počátky datuje až do roku 1834. Už v té době se soustředila na skleněné výrobky, které mají svoji vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu. A zároveň jsou natolik praktické, že je můžete používat ve své domácnosti.

Nejde tak jen o designový kus, který si říká o vystavení za skla vitríny. Jde o skleněný luxus, který můžete mít dennodenně v ruce a užívat si jeho blízkou přítomnost.

Hodně žádaný produkt Sada 4 misek na dip z křišťálového skla Nachtmann Bossa Nova můžete dostat v pohodě tady na našich stránkách ve známé kategorii misky. Mrkněte na parádní výrobky z této populární rubriky za outletovou cenu! Významný výrobce Nachtmann pro své zákazníky prodává kvalitní produkty Podívejte se sami. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Podívejte se také na více produktů značky Nachtmann. Najdete je níže na této stránce.

Tento unikátní kousek Sada 4 misek na dip z křišťálového skla Nachtmann Bossa Nova od výrobce se zárukou kvality Nachtmann máte možnost dostat v naší online nabídce za zcela nejnižší cenu! K sehnání zrovna v akci za 799 Kč.