www.basilard.cz

Sada 4 srolovatelných vakuových úložných obalů na oblečení Compactor Roll Up Vacuum Bags, 50 x 35 cm

Ve slevě tento výrobek Sada 4 srolovatelných vakuových úložných obalů na oblečení Compactor Roll Up Vacuum Bags, 50 x 35 cm od známé společnosti Compactor lze získat právě nyní na našich stránkách za parádní cenu! Nyní pořídíte za super cenu 249 Kč.
Sada 4 srolovatelných vakuových úložných obalů na oblečení Compactor Roll Up Vacuum Bags
Více informací
Značka: Compactor
249
Popis produktu

Potřebujete ušetřit nějaké to místo v šatníku? Zkuste sezónní oblečení uskladnit do vakuového obalu, vysát přebytečný vzduch a uvidíte, kolik místa najednou ve skříni budete mít.

Značka Compactor má chytré nápady, které vám usnadní život a zvětší prostor v interiéru.

Tyto rolovací cestovní úložné sáčky ušetří až 50 % místa ve vašich skříních, zásuvkách a kufrech.

Jejich použití je rychlé a snadné. Ručně odstraníte vzduch rolováním sáčku a okamžitě uzavřete dvojitým zipem sáčku pomocí dodaného jezdce.

Úložné sáčky na oblečení a přikrývky lze znovu použít až 100krát, jezdec na zip je součástí vzduchotěsně zabalených sáčků pro rychlé a snadné uzavření, Není potřeba vytvářet vakuum, protože cestovní úložné sáčky lze ručně stlačit.

Rolovací sáčky nejen šetří místo, ale také chrání obsah před prachem, špínou, vlhkostí a roztoči při skladování, neboť sáčky jsou vyrobené z pevného a odolného nylonu a polyethylenu, který je pružný a vzduchotěsný.