Sada nástěnných samolepek Dekornik Port By Day, 50 x 100 cm

Na stěnu? Na dveře? Vedle okna? Nad postýlku? To je dilema, které budete muset vyřešit, jakmile k vám krásné samolepky od značky Dekornik dorazí.... více informací »
Sada nástěnných samolepek Dekornik Port By Day
Značka: Dekornik
1 090 Kč
Více informací
Na stěnu? Na dveře? Vedle okna? Nad postýlku? To je dilema, které budete muset vyřešit, jakmile k vám krásné samolepky od značky Dekornik dorazí....

Na stěnu? Na dveře? Vedle okna? Nad postýlku? To je dilema, které budete muset vyřešit, jakmile k vám krásné samolepky od značky Dekornik dorazí. Dobrá zpráva je, že se budou hodit úplně všude a každý kout dětského pokoje udělají ještě krásnějším.

Roztomilé motivy jsou vytištěné na kvalitním a 100% matném papíru.

Poznámka: Samolepku umístěte pouze na suchou stěnu. V případě nedávného vymalování nejprve vyčkejte 30 dnů do kompletního zaschnutí barvy.

Kvalitní produkt Sada nástěnných samolepek Dekornik Port By Day, 50 x 100 cm můžete pořídit taky tu na webu ve známé kategorii dětské samolepky na zeď. Nyní najdete ještě další produkty z této populární rubriky za internetové ceny. Oblíbená značka Dekornik pro své zákazníky poskytuje skvělý sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Ve slevě kus Sada nástěnných samolepek Dekornik Port By Day, 50 x 100 cm od společnosti se zárukou kvality Dekornik lze nakoupit právě teď až neuvěřitelně levně! Nabídky již od 1 090 Kč.