Samodržící dóza na kartáčky Wenko Vacuum-Loc, 11,5 x 7,5 cm

Oslavme sílu samodržících stojanů! Díky speciálnímu systému totiž přísavka značky Wenko drží na stěně jako přibitá a unese až... více informací »
Samodržící dóza na kartáčky Wenko Vacuum-Loc
Značka: WENKO
369 Kč
Více informací
Oslavme sílu samodržících stojanů! Díky speciálnímu systému totiž přísavka značky Wenko drží na stěně jako přibitá a unese až...

Oslavme sílu samodržících stojanů!

Díky speciálnímu systému totiž přísavka značky Wenko drží na stěně jako přibitá a unese až úctyhodných 33 kg.

Pokud budete chtít časem přísavku sundat a třeba posunout na jiné místo, není problém. Lze ji totiž snadno sejmout (a beze stop) a znovu použít. To je ale vynález!


Akční produkt Samodržící dóza na kartáčky Wenko Vacuum-Loc, 11,5 x 7,5 cm máte možnost pořídit právě zde tady na našich stránkách v oblíbené rubrice kelímky na zubní kartáčky. Nyní můžete najít zlevněné zboží ze zmíněné sekce za parádní cenu! Známý dodavatel WENKO může nabídnout prvotřídní produkty. Udělejte radost sami sobě! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty značky WENKO. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento produkt Samodržící dóza na kartáčky Wenko Vacuum-Loc, 11,5 x 7,5 cm od naší známé značky WENKO pohodlně pořídíte u nás teď za příznivou cenu! K sehnání zrovna v akci za 369 Kč.