Samodržící držák na toaletní papír Wenko Turbo-Loc, nosnost až 40 kg

Nejste s vrtačkou zrovna velcí kamarádi? Nebo se vám jen nechce vrtat do zdi a obkladu, protože se bojíte, že se to neobejde bez možného poškození?... více informací »
Samodržící držák na toaletní papír Wenko Turbo-Loc
Značka: WENKO
699 Kč
Více informací
Nejste s vrtačkou zrovna velcí kamarádi? Nebo se vám jen nechce vrtat do zdi a obkladu, protože se bojíte, že se to neobejde bez možného poškození?...

Nejste s vrtačkou zrovna velcí kamarádi? Nebo se vám jen nechce vrtat do zdi a obkladu, protože se bojíte, že se to neobejde bez možného poškození?

Řešením na tyto situace je Wenko! Jde o praktické držáky a háčky, k jejichž aplikaci nepotřebujete žádné lepidlo, žádné vrtání ani zakázaná kouzla. Speciální a super silná přísavka totiž vše sama udrží.

Stačí ji jen pořádně zamáčknout k hladkému, suchému a čistému povrchu jako je třeba právě obklad, a je hotovo. Do vteřiny tak na ní můžete věšet vše potřebné. Celý stojan nebo háček jde navíc s přísavkou i po tahu z povrchu sundat, takže i když se budete třeba stěhovat, věšák půjde s vámi. Přísavka udrží až 40 kg hmotnosti.

Hodně oblíbený produkt Samodržící držák na toaletní papír Wenko Turbo-Loc, nosnost máte možnost najít bez problémů tu umístěný v kategorii držáky na toaletní papír! Nyní si můžete koupit jiné produkty ve zmíněné rubrice za super peníze. Věhlasný výrobce WENKO svým zákazníkům dodává vynikající sortiment. A to je teprve začátek. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. U nás v nabídce totiž najdete další zboží od dodavatele WENKO. Najdete je níže na této stránce.

Akční a ve slevě výrobek Samodržící držák na toaletní papír Wenko Turbo-Loc, nosnost až 40 kg od výrobce se zárukou kvality WENKO je k dostání u nás právě napořád výhodně! Akční cena 699 Kč.