Samodržící držák s kelímkem Wenko Quadro

Jde to i bez otravného vrtání ♥ Wenko vymyslelo skvělé řešení v podobě samodržících koupelnových poliček a háčků. K jejich aplikaci... více informací »
Samodržící držák s kelímkem Wenko Quadro
Značka: WENKO
529 Kč
Více informací
Jde to i bez otravného vrtání ♥ Wenko vymyslelo skvělé řešení v podobě samodržících koupelnových poliček a háčků. K jejich aplikaci...

Jde to i bez otravného vrtání

Wenko vymyslelo skvělé řešení v podobě samodržících koupelnových poliček a háčků.

K jejich aplikaci nepotřebujete žádné lepidlo, žádné vrtání ani zakázaná kouzla. Speciální a super silná přísavka totiž vše sama udrží. Stačí ji jen pořádně zamáčknout k hladkému, suchému a čistému povrchu jako je třeba právě obklad, a je hotovo. Do vteřiny tak na ní můžete věšet vše potřebné.

Celá sestava jde navíc s přísavkou i po tahu z povrchu sundat, takže i když se budete třeba stěhovat, Wenko půjde s vámi.


Tento designový produkt Samodržící držák s kelímkem Wenko Quadro je k dostání právě nyní tady na našich stránkách v sekci kelímky na zubní kartáčky! Nyní najdete nové produkty z této známé kategorie snadno online. Významný dodavatel WENKO vám představuje špičkové výrobky A tady je důkaz. Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další skvělé kousky značky WENKO. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný produkt Samodržící držák s kelímkem Wenko Quadro od oblíbené značky se zárukou kvality WENKO můžete dostat v naší online nabídce za skvělou cenu. Stojí teď u nás 529 Kč.