Samodržící nástěnný háček Wenko Quadro

Jde to i bez otravného vrtání ♥ Wenko vymyslelo skvělé řešení v podobě samodržících koupelnových poliček a háčků. K jejich aplikaci... více informací »
Samodržící nástěnný háček Wenko Quadro
Značka: WENKO
319 Kč
Více informací
Jde to i bez otravného vrtání ♥ Wenko vymyslelo skvělé řešení v podobě samodržících koupelnových poliček a háčků. K jejich aplikaci...

Jde to i bez otravného vrtání

Wenko vymyslelo skvělé řešení v podobě samodržících koupelnových poliček a háčků.

K jejich aplikaci nepotřebujete žádné lepidlo, žádné vrtání ani zakázaná kouzla. Speciální a super silná přísavka totiž vše sama udrží. Stačí ji jen pořádně zamáčknout k hladkému, suchému a čistému povrchu jako je třeba právě obklad, a je hotovo. Do vteřiny tak na ní můžete věšet vše potřebné.

Celá sestava jde navíc s přísavkou i po tahu z povrchu sundat, takže i když se budete třeba stěhovat, Wenko půjde s vámi.


Tento akční výrobek Samodržící nástěnný háček Wenko lze koupit jednoduše tu na našich stránkách ve známé rubrice háčky! Připravili jsme pro vás ještě další výrobky ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od značky WENKO. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Samodržící nástěnný háček Wenko Quadro od našeho předního výrobce WENKO jednoduše najdete právě zde za extra cenu! Nyní za 319 Kč.