Šedá bočnice z smrkového dřeva k posteli Benlemi Safety, délka 90 cm

S bočnicemi Safety se už během noci nemusíte strachovat o to, aby vaše dítko nevypadlo z postýlky. Tento masivní kus smrkového dřeva totiž zajistí,... více informací »
Šedá bočnice z smrkového dřeva k posteli Benlemi Safety
Značka: Benlemi
1 039 Kč
Více informací
S bočnicemi Safety se už během noci nemusíte strachovat o to, aby vaše dítko nevypadlo z postýlky. Tento masivní kus smrkového dřeva totiž zajistí,...

S bočnicemi Safety se už během noci nemusíte strachovat o to, aby vaše dítko nevypadlo z postýlky. Tento masivní kus smrkového dřeva totiž zajistí, aby spalo celou noc v bezpečí na měkké matraci.

Hlavní výhodou této bočnice je především fakt, že ji stačí na rám postele Benlemi pouze nasadit. Vyhnete se tak zbytečnému vrtání do dřeva, díky čemuž postel bude krásná i po tom, co bočnici odejmete.

Výjimečný produkt Šedá bočnice z smrkového dřeva k posteli máte možnost nakoupit právě teď na našem webu umístěný v rubrice zábrany na postel. Získejte zcela nové výrobky z této kategorie za výhodnou cenu!

Zcela unikátní produkt Šedá bočnice z smrkového dřeva k posteli Benlemi Safety, délka 90 cm od skvělého a známého výrobce Benlemi najdete na našich stránkách teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Ceny již od 1 039 Kč.