Šedá dětská postýlka se zásuvkou BELLAMY Lotta, 70 x 140 cm

O kolekci Lotta: Lotta je ideálním řešením pro rodiče, kteří hledají nábytek s moderním designem v šedé barvě. Minimalistický design nábytku ,... více informací »
Šedá dětská postýlka se zásuvkou BELLAMY Lotta
Značka: BELLAMY
12 990 Kč
Více informací
O kolekci Lotta: Lotta je ideálním řešením pro rodiče, kteří hledají nábytek s moderním designem v šedé barvě. Minimalistický design nábytku ,...

O kolekci Lotta:

Lotta je ideálním řešením pro rodiče, kteří hledají nábytek s moderním designem v šedé barvě. Minimalistický design nábytku , kterému jsou oporou nohy z dubového dřeva, vytváří jednoduchý, praktický a hravý základ, který je v dětském pokoji vítán s otevřenou náručí.

Parametry:
a) doporučený rozměr matrace – 70 x 140 cm,
b) nastavitelná výška postýlky – 28,5 / 43 / 58 cm.

O značce Bellamy
Polská značka Bellamy vyrábí dětský nábytek s péčí a láskou již více než 30 let. V jejich širokém sortimentu najdete od dětských kolébek až po postele pro dospívající děti.

O značce Bellamy
Polská značka Bellamy vyrábí dětský nábytek s péčí a láskou již více než 30 let. V jejich širokém sortimentu najdete od dětských kolébek až po postele pro dospívající děti.

Vytvořte dětem bezpečný svět, který bude zároveň plný designu a elegance.

Čím se Bellamy liší od jiných výrobců dětského nábytku?
• Používají bezpečné laky a nátěry, které nezpůsobují dětem alergii.
• Nabízí velké množství kolekcí a variabilních řešení.
• Pyšní se čistým a originálním designem.
• Nebojí se experimentovat. Za jednotlivými kolekcemi stojí řada návrhářů.
• Přináší inovativní a bezpečná řešení.

Kvalitní a levný kus Šedá dětská postýlka se zásuvkou BELLAMY Lotta, 70 x 140 cm lze pořídit lehce tu v populární kategorii dětské postele a postýlky! Připravili jsme akční produkty ze zmíněné rubriky za rozumné peníze! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů značky BELLAMY. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel BELLAMY má ve stále nabídkce prvotřídní zboží.

Výjimečný a žádaný výrobek Šedá dětská postýlka se zásuvkou BELLAMY Lotta, 70 x 140 cm od našeho známého výrobce BELLAMY seženete v naší nabídce napořád výhodně. Nyní pořídíte od 12 990 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,