Šedá kancelářská židle Tomasucci Dony, výška 110 cm

Aby vám práce z domova šla pěkně od ruky a zároveň vás z dlouhého sezení nebolela záda, je nutné vašemu pracovnímu místu opatřit i kvalitní... více informací »
Šedá kancelářská židle Tomasucci Dony
Značka: Tomasucci
9 990 Kč
Více informací
Aby vám práce z domova šla pěkně od ruky a zároveň vás z dlouhého sezení nebolela záda, je nutné vašemu pracovnímu místu opatřit i kvalitní...

Aby vám práce z domova šla pěkně od ruky a zároveň vás z dlouhého sezení nebolela záda, je nutné vašemu pracovnímu místu opatřit i kvalitní kancelářskou židli.

Mezi hlavní přednosti této židle od značky Tomasucci patří nejen její moderní vzhled, ale především nastavitelná výška sedáku, kterou lze libovolně přizpůsobit v rozmezí 46 – 54 cm. O komfortní posezení se pak kromě dvou područek postará i výplň pěnou PUR.


Kvalitní a žádaný produkt Šedá kancelářská židle Tomasucci Dony, výška 110 cm seženete lehce u nás umístěný v sekci kancelářské židle. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této sekce za mimořádně nízkou cenu. Významný výrobce Tomasucci svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní sortiment. Však to vidíte sami!

Výjimečný kousek Šedá kancelářská židle Tomasucci Dony, výška 110 cm od našeho předního výrobce Tomasucci máte možnost sehnat v aktuální nabídce za zcela nejnižší cenu! Akční cena 9 990 Kč.