Šedá kancelářská židle Tomasucci Prestige

Aby vám práce z domova šla pěkně od ruky a zároveň vás z dlouhého sezení nebolela záda, je nutné vašemu pracovnímu místu opatřit i kvalitní... více informací »
Šedá kancelářská židle Tomasucci Prestige
Značka: Tomasucci
12 490 Kč
Více informací
Aby vám práce z domova šla pěkně od ruky a zároveň vás z dlouhého sezení nebolela záda, je nutné vašemu pracovnímu místu opatřit i kvalitní...

Aby vám práce z domova šla pěkně od ruky a zároveň vás z dlouhého sezení nebolela záda, je nutné vašemu pracovnímu místu opatřit i kvalitní kancelářskou židli.

Mezi hlavní přednosti této židle od značky Tomasucci patří nejen její moderní vzhled, ale především nastavitelná výška sedáku, kterou lze libovolně přizpůsobit v rozmezí 52 – 62 cm. O komfortní posezení se pak kromě dvou nastavitelných područek (67 – 77 cm) postará i výplň pěnou PUR.

Žádaný produkt Šedá kancelářská židle Tomasucci Prestige lze pořídit také tu zařazený v sekci kancelářské židle! Nyní si můžete vybrat ostatní produkty ve zmiňované kategorii za super peníze!

Kvalitní kus Šedá kancelářská židle Tomasucci Prestige od kvalitní značky Tomasucci jednoduše najdete momentálně na našich stránkách opravdu levně! Nyní pořídíte jen za 12 490 Kč.