Šedá knihovna v betonovém dekoru TemaHome Dublin, výška 173 cm

Kam se všemi sbírkami severských detektivek a oblíbených knih z dětství? Ideální řešení nabízí mimořádně prostorná knihovna od značky... více informací »
Šedá knihovna v betonovém dekoru TemaHome Dublin
Značka: TemaHome
11 490 Kč
Více informací
Kam se všemi sbírkami severských detektivek a oblíbených knih z dětství? Ideální řešení nabízí mimořádně prostorná knihovna od značky...

Kam se všemi sbírkami severských detektivek a oblíbených knih z dětství? Ideální řešení nabízí mimořádně prostorná knihovna od značky TemaHome. Designéři se zaměřili na elegantní protnutí industriálního stylu s přírodním vzhledem. Na pohled atraktivní dřevěný dekor připomíná betonovou konstrukci, která přinese do vašeho pokoje závan moderny.

Tato kráska je ozdobena dřevěným dýhováním a chráněna matným lakem.

Portugalská značka TemaHome s jižanským temperamentem v srdci se inspiruje severskou jednoduchostí a vzdušností s hřejivými detaily.Pro značku navrhuje nejen vlastní tým, ale také další renomovaní portugalští designéři.


Hodně žádaný výrobek Šedá knihovna v betonovém dekoru TemaHome Dublin, výška 173 cm jde nakoupit mimo jiné tady na našem webu zařazený v rubrice knihovny! Podívejte se na ještě podobné produkty z této sekce snadno online.

Unikátní produkt Šedá knihovna v betonovém dekoru TemaHome Dublin, výška 173 cm od značky TemaHome lze zakoupit na našich stránkách teď právě skutečně levně. Výhodně za cenu 11 490 Kč.