Šedá pohovka Zuiver Jean

Jednoduché tvary, elegantní barvy a pořádná dávka pohodlí. Tenhle kousek, okouzlující svými čistými liniemi a pečlivým zpracováním, se stane... více informací »
Šedá pohovka Zuiver Jean
Značka: Zuiver
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Jednoduché tvary, elegantní barvy a pořádná dávka pohodlí. Tenhle kousek, okouzlující svými čistými liniemi a pečlivým zpracováním, se stane tím nejkrásnějším prvkem vašeho obývacího pokoje.

Jeho konstrukce je z borovicového dřeva, potah z příjemného polyesteru a výplň z odolné pěny.

O značce:

Zuiver je oblíbená holandská značka, která dokazuje, že spojit dokonalý design s cenovou dostupností není nemožné. Tým designérů pracuje v kancelářích, které jsou vybaveny jejich vlastními kreacemi a které zároveň fungují jako značkový showroom. Tak moc tu mají vlastní nábytek rádi, tak moc mu tu důvěřují.

Ve slevě produkt lze nakoupit lehce u nás umístěný v sekci pohovky a gauče. Nyní získáte zcela nové zboží z této populární sekce za výborné peníze. Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty značky Zuiver. Najdete je níže na této stránce. Tato značka Zuiver má v nabídce vysoce kvalitní zboží.