Šedá skleněná váza Nkuku Miza, výška 11 cm

Decentní doplněk, který doladí vaši poličku, komodu nebo parapet a poskytne útočiště oblíbeným rostlinám. Vázy z kolekce Miza jsou typické svou... více informací »
Šedá skleněná váza Nkuku Miza
Značka: Nkuku
849 Kč
Více informací
Decentní doplněk, který doladí vaši poličku, komodu nebo parapet a poskytne útočiště oblíbeným rostlinám. Vázy z kolekce Miza jsou typické svou...

Decentní doplněk, který doladí vaši poličku, komodu nebo parapet a poskytne útočiště oblíbeným rostlinám. Vázy z kolekce Miza jsou typické svou jemnou barevnou paletou, která nekřičí, ale naopak harmonizuje. Sklo má hladký nezdobený povrch, díky čemuž na sebe tento kousek zbytečně neupozorňuje.

Značka Nkuku při procesu výrobu dbá na principy fair trade a udržitelnosti materiálů.


Kvalitní a levný kus Šedá skleněná váza Nkuku můžete pořídit zrovna tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci vázy. Nyní koupíte akční kousky ve zmiňované rubrice za outletovou cenu! Výrobce Nkuku pro své zákazníky nabízí top sortiment Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od značky Nkuku. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný kus Šedá skleněná váza Nkuku Miza, výška 11 cm originál od výrobce Nkuku máte možnost sehnat momentálně v naši nabídce za rozumné peníze. Aktuálně stojí u nás 849 Kč.