Šedá skříň Vox Altitude, výška 184 cm

Méně je více - to byla hlavní myšlenka při navrhování dětského nábytku z kolekce Altitude, ve které se povedlo sympaticky zkombinovat minimalismus... více informací »
Šedá skříň Vox Altitude
Značka: VOX
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Méně je více – to byla hlavní myšlenka při navrhování dětského nábytku z kolekce Altitude, ve které se povedlo sympaticky zkombinovat minimalismus s funkčností. Jednoduchost totiž dětskému pokojíčku sluší více, než jste mohli tušit ♥

Prostředí, ve kterém děti vyrůstají ovlivňuje i jejich budoucí život. Vzpomínky na dětský pokojíček už v srdci zůstanou navždy. Značka Vox pomáhá zařídit, aby to byly vzpomínky co nejkrásnější. Perfektně kombinuje inovativní design s bezchybnou funkčností a zajišťuje tak prostor pro odpočinek i hraní.


Tento kvalitní produkt Šedá skříň Vox Altitude, výška 184 cm máte možnost sehnat prostě tu na stránkách zařazený v rubrice dětské šatní skříně! Najděte si oblíbené produkty z naší sekce za nejnižší cenu. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další prověřené kousky od výrobce VOX. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.