Šedá zahradní židle Hartman Canterbury

Klasická zahradní židle Canterbury od značky Hartman. Má hliníkovou konstrukci s práškovým lakováním s textilním výpletem a díky neutrálním... více informací »
Šedá zahradní židle Hartman Canterbury
Značka: Hartman
4 490 Kč
Více informací
Klasická zahradní židle Canterbury od značky Hartman. Má hliníkovou konstrukci s práškovým lakováním s textilním výpletem a díky neutrálním...

Klasická zahradní židle Canterbury od značky Hartman. Má hliníkovou konstrukci s práškovým lakováním s textilním výpletem a díky neutrálním barvám ji snadno sladíte se zbytkem vaší zahrady. Židle je stohovatelná a opěrka je tvarovaná tak, aby byla pro vaše záda co nejpohodlnější.

Exkluzivní výrobek lze sehnat zrovna tu v populární kategorii zahradní židle! Prozkoumejte další výrobky ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny! Naše nabídka je široká, podívejte se také na další vybrané produkty od dodavatele Hartman. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Přední dodavatel Hartman nabízí skvělé zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento kvalitní produkt Šedá zahradní židle Hartman Canterbury od spolehlivého výrobce Hartman máte možnost získat právě teď skutečně výhodně. Cena již od 4 490 Kč.