Šedé povlečení s prostěradlem z organické bavlny Kave Home Mariel, 220 x 220 cm

Set povlečení a prostěradla od značky Kave Home s GOTS certifikací je vyrobeno z organické bavlny, díky níž bude vaše postel ještě... více informací »
Šedé povlečení s prostěradlem z organické bavlny Kave Home Mariel
Značka: Kave Home
3 490 Kč
Více informací
Set povlečení a prostěradla od značky Kave Home s GOTS certifikací je vyrobeno z organické bavlny, díky níž bude vaše postel ještě...

Set povlečení a prostěradla od značky Kave Home s GOTS certifikací je vyrobeno z organické bavlny, díky níž bude vaše postel ještě příjemnějším místem.


Akční a ve slevě produkt Šedé povlečení s prostěradlem z organické bavlny Kave Home Mariel, 220 je k získání jednoduše tady na našem webu v populární rubrice povlečení. Nyní můžete najít ještě další produkty ve zmíněné rubrice za výhodnou cenu! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na více skvělých kousků od značky Kave Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený kousek Šedé povlečení s prostěradlem z organické bavlny Kave Home Mariel, 220 x 220 cm od společnosti s výborným jménem Kave Home seženete zrovna dnes opravdu výhodně! Pouze nyní za 3 490 Kč.